Профорієнтації – першочергову увагу

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.Тому профорієнтаційним заходам у нашій школі надається першочергова увага. Вже вдруге цьогоріч до нашої школи завітали представники  Ужгородського національного університету для проведення профорієнтаційної бесіди з учнями9-11 класів:

Завадяк Р. І. – кандидат економічних наук, доцент;

Козьма А.А. – кандидат хімічних наук, доцент;

Кіш Г. В. – доцент факультету туризму та міжнародних відносин.

На ознайомчій зустрічі з учнями 9-11 класів демонструвалися презентаційні матеріали про УжНУ, надавалися відомості стосовно переваг здобуття вищої освіти у виші, роз’яснювалися особливості цьогорічної вступної кампанії. Окремо наголошувалося на можливості для учнів 11-их класів брати участь у профорієнтаційних олімпіадах УжНУ, які дозволяють здобувати до 20 залікових балів до сертифікатів ЗНО з певних предметів (згідно Додатку 4 Правил прийому).Крім того, випускникам 11-тих класів Фелдію Михайлу та Дорогі Валентині як переможцям ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України були вручені запрошення для вступу  на навчання до одного із 20 факультетів УЖНУ.

Відеоролики: