Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

У щасті дитини - майбутнє країни

( 13 Голоси (ів) ) 

 

Діти – се наш дорогий скарб,

се наша надія, се – молода Україна

Олена Пчілка

Всесвітній день дитини – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією 836 (IX) Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1954 року, який відзначається щорічно 20 листопада.

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до дітей у всьому світі, шляхом діалогу і активних дій, благополуччя дітей у всьому світі, укріплення та розширення діяльності ООН в інтересах дітей, підтримки діяльності Дитячого фонду ООН.
У 1954 році Генеральна Асамблея рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, дня, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Цього дня , 20 листопада 2017 року, у нашій школі  проведено заходи з нагоди його відзначення. У 1-4 класах пройшли святкові години спілкування.

На уроках правознавства у 9 класах (учитель Балог В.І.) у цікавій та доступній формі ознайомив старшокласників з основними положеннями Конвенції про права дитини, наголошуючи на важливості не лише знативласні права, а й виконанні  обов’язків, щоб стати гідними громадянами України.  Вихователь ГПД Ладані З.Ф. провеламайстер-клас із виготовлення аплікацій та дитячих оберегів, а Варга С.І. провела спортивну годину «Здорові діти – здорова нація»

Детальніше

Основні документи ООН з питань захисту прав дітей