«Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

21 листопада Україна відзначаєДень Гідності та Свободи. У цей день в 2013 році почалася масова кількамісячна акція протесту, що стала Революцією Гідності

Свято встановлене на честь початку двох революцій: «помаранчевої» революції 2004 року і Революції Гідності 2013-14 років.Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які  постали на захист демократичних цінностей,  національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.Сьогоднішній день – незаперечний доказ відродження української нації та держави.Ми відчули себе частиною однієї великої нації, громадянами великої держави, які можуть захистити своє право жити вільно на рідній землі, самостійно вирішувати свою долю. Ми разом довели, що українці – патріоти, з високим почуттям гідності та непереборним духом свободи!

Години спілкування за загальною темою «З Україною в серці!»  пройшли у 8-Б та 8-Г класах (класні керівники Росоха А.Д., Волошин В.І.).

Вчителі історії провели інформаційні хвилинки в пам'ять про героїв – учасників АТО (за матеріалами Книги пам’яті полеглих за Україну -  http://memorybook.org.ua/index1.htm)

У шкільній бібліотеці учні мали можливість переглянути книжкову виставку «Україна – країна нескорених» про тих, що не вернулися з АТО і своїм життям захистили нас від війни.

В актовому залі школи виступив творчий колектив «Шарж» (учасники Роберт Голованенко та Сергій Соболь) з програмою «За Україну,за Волю і за Життя». Лейтмотив виступу - мусимо просити прощення у матерів, дружин і дітей, які вже ніколи не дочекаються в родинній світлиці найдорожчих людей, маємо молитися за тих, у кого за плечима сьогодні живемо, працюємо, усміхаємося.Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять нашого земляка, капітана ЗСУ Балога Василя Васильовича, який загинув у серпні 2014 року на Луганщині…