Новини школи
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Указ "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні" Президент України Петро Порошенкопідписав 11 лютого. Документ передбачає щорічне відзначення 20 лютого дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати "Небесною сотнею".
20 лютого у нашому селі біля пам’ятного знаку «Героям України» відбувся мітинг-реквієм та панахида за загиблими. У заходах взяли участь працівники установ та організацій Великих Лучок, жителі села, а також керівники району – т.в.о. голови Мукачівської РДА Кубарич В.В. та голова Мукачівської районної ради І.П.Михайло.




