Галерея творчих портретів педагогів

Немає людей, більш допитливих,

більш одержимих думками

про творчість, як учителі.

В. Сухомлинський

Сучасна школа чекає нового вчителя, який має високу фахову кваліфікацію та професійну культуру, здатний об'єктивно осмислювати педагогічні явища й факти, критично оцінювати й творчо сприймати педагогічну дійсність. Високі вимоги до сучасного педагога зумовлені об’єктивними потребами суспільства, новими завданнями, які ставить перед нами життя.

Із 17 по 20 лютого вчителі нашої школи брали участь у Тижні педагогічної майстерності «Творчий портрет учителя», що проводився методичним кабінетом відділу освіти у школах Мукачівщини.Було проведено презентації досвідів роботи та майстер-класи вчителями, які атестуються у 2014-2015 н.р. на присвоєння чи відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням. Здійснювався також моніторинг володіння інформаційно - комунікаційними технологіями.

У заходах, що проводилися в рамках Тижня, брали участь і вчителі нашої школи Голод Т.П. (вчитель трудового навчання), Рубіш Н.Д. (вчитель математики), Рубіш Т.М. (вчитель біології) та Фенчак М.В. (вчитель історії). До уваги учасників Тижня педагогічної майстерності було представлено такі матеріали:

Голод Т.М. - презентація досвіду роботи «Розвиток творчої активності та виховання естетичного смаку учнів на уроках трудового навчання» та майстер-клас «Виготовлення кошика із квітів та шовкових стрічок»

Рубіш Н.Д. - презентація досвіду роботи «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики» та   майстер – клас «»

Фенчак М.В. - презентація досвіду роботи «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії» та майстер-клас «Гра як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках історії стародавнього світу»

Рубіш Т.М. - презентація досвіду роботи «Екологічне виховання учнів на уроках біології та екології» та майстер-клас за програмою «Рівний – рівному»