На сайті один гість та відсутні користувачі

Відкритий урок у 4-А класі (українське читання)

27 листопада  в рамках засідання методичного об’єднання вчителів 1-4 класів було проведено відкритий урок з українського читання у 4-А класі «Літературні казки. І.Я. Франко «Лисичка-кума»» (учитель Волошин Анжеліка Михайлівна). Урок проведено у формі подорожі казковим містом. Зупиняючись на його вулицях, діти відкривали для себе щось нове й незвідане. На уроці використано яскраве унаочнення, а також ІКТ, що дало змогу розкрити тему уроку набагато глибше та цікавіше.

Мета уроку: продовжити знайомство учнів з особистістю І.Франка; закріплювати знання про суттєві ознаки літературної казки, удосконалювати навички свідомого й швидкого читання, розвивати вміння працювати з текстом, складати план казки,  швидко орієнтуватися в його структурі, уміння виділяти головне в тексті, формувати навички складання характеристики дійових осіб, визначення основної думки казки; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати почуття дружби, товариськості. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках уславлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості. Казка посідає важливе місце  у процесі виховання дітей.

Урок проведено на належному методичному рівні. Структура урокучітка, забезпечено плавний перехід від одного етапу уроку до іншого. Дидактично грамотно сформульовано мету уроку: навчальну, виховну та розвивальну.  Кожен етап уроку проаналізовано та підсумовано. Урок мав логічне завершення, мети уроку досягнуто.