Відкритий урок у 2-Б класі з основ здоровۥя

Відповідно до плану роботи  методичного об’єднання вчителів 1- 4 класів було проведено відкритий урок з з основ здоровۥя на тему «Твої права» (учитель Глагола О.І.).

Мета уроку: Ознайомити дітей з правами, що гарантуються законом. Сприяти формуванню правового світогляду, системи теоретичних поглядів на права дитини. Формувати активну позицію щодо реалізації себе та своїх прав у житті. Розвивати інтерес до правових знань, навички самореалізації і самовиховання. Виховувати пошану до законів України, вчити користуватися своїми правами.

Структура уроку відповідає  його змісту і меті. Для організації діяльності учнів під час ознайомлення з новим матеріалом було сплановано навчальні завдання:

• Вправа «Найголовніша людина на землі» (в ході якої кожна дитина зрозуміла, що вона є унікальною, неповторною і головною людиною)
  • Словникова (діти ознайомились з новими словами і їх значенням)
  • Ознайомлення з правами дитини
  • Робота в групах (Пошта казкових героїв)
  • Робота з підручниками
  • Робота в зошиті
  • Інсценізація казки «Ріпка» на сучасний лад.

На прикладах поведінки казкових героїв, учні вчились визначити, які права були порушені.

Урок проведено у цікавій формі на належному методичному рівні.