Відкритий урок з географії у 9-А класі на тему «Трудові ресурси і зайнятість населення»

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів природничого циклу предметів було проведено відкритий урок з географії у 9-А класі на тему «Трудові ресурси і зайнятість населення»  (учитель Варга А.М.). Зміст проведеного уроку повністю відповідає вимогам навчальної програми. На уроці  Алла Михайлівна дотримувалася загально-дидактичних вимог, обрала такі форми і методи роботи, які відповідали завданням уроку, характеру і змісту навчального матеріалу, рівню інтелектуального розвитку учнів. Доцільним було використання  мультимедійної презентації, гарно представили учні міні-проект «Трудові ресурси Великих Лучок». Поставлені завдання вдалося реалізувати повністю, мета уроку досягнута, що підтвердили результати роботи учнів на уроці.