І творчість, і праця, і успіх…

Відповідно до індивідуальних планів проходження атестації педагоги нашої школи провели ряд відкритих уроків та позакласних заходів, які мали змогу відвідати колеги-вчителі.  Мета -  підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, відпрацювання навичок готовності вчителів до впровадження в практику  освітньо-виховної діяльності інноваційних технологій, демонстрування та обмін рекомендаціями курсової підготовки, підвищення рівня самоосвіти педагогів, знання педагогічних інновацій через роботу ШМО, ознайомлення з результатами роботи вчителів, які атестуються.

Левдер О.І., учитель початкових класів

Тема:Їжте на здоров’я.

Мета:ознайомити учнів з основними правилами харчування, розкрити значення вітамінів для здоров'я людини,

розвивати вміння вибирати корисні для здоров'я продукти,

виховувати навички культури і гігієни правильного харчування,

формувати  здоров’язберігаючі компетентності.

Обладнання: Предметні малюнки і слайди різноманітних продуктів харчування;костюми для інсценізації української народної пісні «Ходить гарбуз по городу»;картки з малюнками продуктів(за вибором учителя).

Тип уроку:засвоєння нових знань,урок – дослідження.

Козар Н.І., учитель української мови та літератури

Тема: Григорій Сковорода. Життя і творчість філософа, просвітителя, поета. Його християнські морально-етичні ідеали. Біблійна основа творчості та його вчення про самопізнання. «Всякому місту- звичай і права»

Мета: ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Г.Сковороди; охарактеризувати його поетичні твори; розкрити ідейно-художній зміст програмових віршів митця; розвивати увагу, пам’ять, спостережливість, уміння глибоко мислити, надавати власну оцінку, навички виразного читання; формувати кругозір, світогляд;  виховувати почуття пошани до творчості Г.Сковороди; любов до книги як скарбниці народної мудрості та пам’яті

Тип уроку: урок засвоєння знань і формування умінь

Тема:  «Як не любити той край….» (урок літературного читання)

Мета уроку:

-  узагальнити знання за прочитаним розділом;

-  вчити порівнювати, співставляти прочитані твори;

-  розвивати творчі здібності учнів, уміння  узагальнювати, висловлювати оцінні судження;

-  виховувати любов до рідного краю.

Волошин В.І., учитель української мови та літератури

Тема.Прислівник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль

Мета: пригадати відоме про прислівник; поглибити й засвоїтиматеріал про загальне значення цієї частини мови, морфологічні ознаки та синтаксичну роль; розвивати в учнів уміння розпізнавати прислівники в реченні, визначати їх значення та синтаксичну роль, формулювати вміння знаходити  прислівники в тексті; удосконалювати навички охайного й грамотного письма, уміння  висловлюватись (усно й письмово); збагачувати словниковий запас учнів; розвивати творчі здібності, увагу, пам’ять; виховувати любов до рідної мови.

Типуроку: урок засвоєння нових знань (урок-подорож).

Глагола М.Ю., учитель початкових класів

Тема:  Множення на 1 і 0.Розв’язування задач

Мета:Ознайомити учнів з випадками множення 0 або 1; з’ясувати відмінність у поясненні правил множення чисел 1і 0 та множення на 1 і 0; вправляти учнів в обчисленні виразів, які включають множення з числами 0 і 1;розвивати вміння аналізувати, узагальнювати інформацію, вміння розв’язувати задачі;  розвивати пам’ять, логічне мислення, увагу; виховувати відповідальне ставлення до навчання, дружнє ставлення до товаришів.

Тип уроку:Урок формування вмінь і навичок.

Форма проведення: Урок – казка.

Вагерич С.І., учитель математики

Тема уроку. Трикутники

Мета уроку

-         Узагальнити та систематизувати навчальний матеріал по темі «Трикутники».

-         Удосконалювати уміння та навички учнів розв’язувати задачі, виконувати тестові завдання.

-         Розвивати уяву, логічне та образне мислення

-         Виховувати інтерес до вивчення математики

Тип уроку. Урок узагальнюючого повторення

Обладнання.Комп’ютер, інтерактивна дошка, проектор, програмне забезпечення: мультимедійна презентація «Трикутники» у програмі MicrosoftPowerPoint,  тестові завдання у програмі MyTest

Головатюк М.В., учитель інформатики

Тема: Поняття події. Види подій. Програмне опрацювання подій.

Мета :

освітня: ознайомити учнів з подіями та їх видами, навчити   програмно опрацьовувати події у середовищі Scratch;

розвивальна: розвивати логічне i алгоритмічне мислення, вміння  аналізувати і робити висновки

виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність та відповідальність, бажання мати глибокі та якісні знання

Балко Т.В., учитель фізичної культури

Переглянути відео позакласного заходу

Лешко Н.Ю., учитель історії. Урок-реквієм «Вшановуємо героїв Небесної Сотні»

До Дня вшанування героїв Небесної Сотні у Великолучківській ЗОШ І – ІІІ проведено ряд заходів. Ці трагічні події живуть в пам’яті і серці  кожного громадянинаУкраїни.

Композиція-реквієм, підготовлена учнями 11-Б класу (класний керівник Лешко Н.Ю.)не залишила байдужими глядачів. Дітирозповідали про героїзм та відвагу, патріотизм та хоробрість українського народу, виконували пісні про трагічні події на майдані, декламували поезії. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Також учні та вчителі приєдналися до учасників мітингу в центрі Великих Лучок і поклали квіти біля пам’ятного знака «Патріотам України».

Кожен із присутніх схилив голову перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні, що поклали своє життя за свободу і незалежність України.