«В борні зродилася Карпатська Україна!...»

З таких слів розпочався  тематичний захід, присвячений 80-й річниці утворення Карпатської України, проведений в актовому залі нашої школи, де зібралися шановані гості з усієїМукачівщини.

Програму заходу готували спільно працівники культури Мукачівщини, а також учні та вчителі  школи, працівники бібліотеки. Свято пройшло урочисто, настрій у всіх був піднесений! Щирі і змістовні виступи гостей свята - І.П.Михайла, голови Мукачівської районної ради, заступника голови Мукачівької РДА ОлександраБогіва, сільського голови ЯрославаЧопа, унікальні відеоматеріали, що їх мали можливість переглянути присутні, справили незабутнє враження. Особлива гордість великолучан - те, що членом Сойму Карпатської України був ГАЗДА з Великих Лучок Петро Попович. Нам є чим пишатися!

Захід завершився покладанням квітів до пам’ятного знака «Патріотам України».