Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Вдалий вибір професії – шлях до успіху

( 9 Голоси (ів) ) 

На днях представники Мукачівського районного центру зайнятості провели  виїзний профорієнтаційний захід для молоді  в Мукачівській районній бібліотеці для дітей на тему "Найважливіший  вибір – вибір професії", в якому прийняли участь 25 учнів 9, 10 класів Великолучківської ЗОШ І-ІІІст.

Директор центру зайнятості Роман Мельничук за дорученням керівництва області урочисто привітав та вручив нагороду та приз учневі 9-Б класу Великолучківської школи Данильцеву Максиму за перше місце у фіналі обласного заочного конкурсу творів-роздумів (есе) "Мій вибір - моє майбутнє!".     

"Всі професії важливі, всі професії потрібні. І це правда. Найголовніше  – серед безлічі професій знайти свою, удосконалюватися в ній і приносити користь людям", – зауважив Роман Васильович.

В ході заходу фахівці служби зайнятості ознайомили школярів з розмаїттям професій, з ринком праці регіону, інформували про послуги служби зайнятості з вибору професій, у тому числі з використанням психодіагностичного тестування в АРМ "ПрофКонсультант" та за міжнародною тестовою методикою "Magellano Університет.Значна увага фахівцями Мукачівського районного центру зайнятості була приділена питанню вдалого співвідношення професії та нахилів, здібностей, інтересів та потреб людини.

На завершенніпредставники Мукачівського районного центру зайнятості побажали учням успіхів у навчанні, бути наполегливими у втіленні своїх мрій у життя.

Мукачівський районний центр зайнятості