До уваги вчителів та батьків!

На сайті Міністерства освіти і науки України пропонується до обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку деяких категорій осіб з особливими освітніми потребами». Прийняття цього проекту постанови надасть можливість підвищити якість освітньої діяльності, створити умови для забезпечення рівних прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. Свої зауваження та пропозиції до проекту наказу надсилати до 8 лютого на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також на сайті Міністерства освіти і науки України пропонується до обговорення проект наказу Міністерства освіти і науки «Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти». Свої зауваження та пропозиції до проекту наказу надсилати до 12 лютого на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.