Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Вітаємо з прийдешніми святами!

( 5 Голоси (ів) ) 

Щиросердно вітаємо  всіх з  Новим роком 2018 роком і Різдвом Христовим!

Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя, а також свіжих сил для нових завершень, творчих успіхів у навчанні та професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних та надійних друзів!

Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на досягнення! Щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими і переконливими! Прийдешній рік хай буде щасливим і мирним!

Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до великої справи навчання і виховання наших дітей, своїми добрими справами примножував славу нашої школи. Наші вітання – голові  Мукачівської районної державної адміністрації Гайдаю Сергію Володимировичу, начальнику управління освіти, молоді та спорту Кешелі Світлані Іллічні, спеціалістам, методистам та бухгалтерам відділу освіти, сільському голові Великих Лучок Чопу Ярославу Івановичу,  депутату Закарпатської обласної ради Паульо Володимиру Дьордьовичу, депутату Мукачівської районної ради Лібі Василю Петровичу, директору СТОВ «Агро-Лучки» Добрянському Михайлу Васильовичу та директору ТОВ «Блу Беррі» Пукшин  Наталії Вікторівні  і всім добрим людям

Щасливого Нового року та веселого Різдва!