Тиждень права: вивчаємо свої права і обов’язки

Відповідно до плану роботи Великолучківської ЗОШ І – ІІІ ступенів з 2 по 6 жовтня у школі  пройшов Тиждень правових знань. У рамках  Тижня  були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав людини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.У школі пройшла педагогічна акція «Чим живеш, дитино?», в рамках якої класні керівники відвідали вдома учнів, схильних до девіантної поведінки, провели бесіди з батьками.

Вчителем  правознавства Балог В.І.було проведено брейн-ринг «Підліток і закон», де свої знання  з права показали учні 10-А та 10-Б класів.

Шкільними бібліотекарямиКополовець М.Д., Плесканко О.М.   була оформлена книжкова виставка «Держава. Право. Закон.».

Протягом тижня правових знань під керівництвом учителів історії діти переглянули відеоролики з правових питань. У 5-11 класах були проведені  години спілкування за загальною  темою «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки». Вихователі ГПД також взяли участь у заходах Тижня: Варга С.І. провела з вихованцями бесіду «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», Теличка А.В.  - заняття-мандрівку «Я і мої права», Ладані З.Ф. -  виховне заняття «Я люблю країну, де є право на ім’я і на родину».

Тиждень правових знань виявився дуже змістовним та  динамічним. Учні поглибили свої  знання  з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань у сучасному житті.