Звіт директора школи Рубіш Н.І. перед громадськістю

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 178 від 23 березня 2005р., 15 червня 2017 року  у Великолучківській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися загальні збори колективу, де про підсумки діяльності керівника у 2017-2018 н.р. відзвітувала директор школи Рубіш Н.І.  У роботі зборів взяли участь вчителі, працівники навчального закладу, батьки, члени ради школи, а також заступник сільського голови Габовда В.В., депутат Мукачівської районної ради Ліба В.П., голова ради школи Попович А.Е.,  керівники установ та організацій Великих Лучок. У своїй доповіді директор школи підкреслила, що школа є однією з рушійних сил розвитку особистості дитини, яке здійснюється через процес навчання і виховання. Визнаючи школу провідною ланкою у розвитку особистості треба розуміти, що без єдності зусиль із сім'єю ефективність цього процесу буде низькою. Адже саме сім'я найбільше впливає на її всебічний розвиток: укладом спільного життя, побутом, працею, традиціями, звичаями.Надія Іванівна  висвітлила питання організації роботи школи як освітньої спільноти, яка не тільки навчає і виховує дітей, а й сприяє розвитку партнерських стосунків з батьками учнів і громадськістю.

За результатами голосування роботу директора школи Рубіш Н.І. у 2017-2018 н.р. одноголосно визнано задовільною.