Загальношкільні батьківські збори

У п'ятницю, 24 березня 2017 року в актовому залі нашої школи відбулися загальношкільні батьківські збори. Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей. У роботі збоів взяли участь сільський голова Чоп Я.І. та лікар дільничної лікарні Балог В.І.

Відкрила збори директор школи Рубіш Н.І.., яка ознайомила присутніх з порядком денним. На обговорення  були винесені такі питання: зосередження зусиль педколективу та батьківської громадськості на вирішення проблем навчання та виховання учнів і набуття ними різнобічних життєвих і громадських компетентностей; підсумки участі учнів школи у творчих конкурсах та оліміпадах;  підготовка до ЗНО та ДПА,  відповідальність батьків та вчителів за збереження життя і здоров’я учнів під час навчально-виховного процесу, у дні канікул та в позаурочний час.

Директор школи зосередилася також на питаннях утримання та оновлення матеріально-технічної бази закладу з метою створення належних умов для навчання, проаналізувала стан виховної роботи у школі, зупинилася на питаннях техніки безпеки та дотримання здорового способу життя, профілактики негативних явищ в учнівському середовищі, позаурочної зайнятості підлітків – особливо у вихідні та святкові дні, у вечірній та нічний час, коли учні знаходяться на безпосередній відповідальності батьків.

Рубіш Н.І.  щиро подякувала  батькам за розуміння і підтримку,  за співпрацю із питань навчання і виховання учнівської молоді.

Після цього батьки разом з класними керівниками, вчителями-предметниками розійшлися по класних кімнатах, щоб разом обговорити питання навчання і виховання своїх дітей у більш вузькому колі.