Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Великим Лучкам – чисте довкілля!

( 9 Голоси (ів) ) 

 З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою Великих Лучок, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій у селі проходить місячник благоустрою. У Великолучківській ЗОШ І – ІІІ ступеніврозроблено план заходів по благоустрою та покращенню естетичного вигляду її території. Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі: на пришкільній  території обрізано зелені насадження, побілено дерева, почищено канави. З понеділка плануємо прикрасити клумби і висадити квіти, зокрема віолу, яка надасть барвистості

А сьогодні, 1 квітня, всі працівники установ та організацій села вийшли на толоку. Разом добре працюється, тому єдиним колективом до роботи стали  працівники нашої школи, РЦДЮТ та районної дитячої бібліотеки – на жаль, старе кладовище у дуже непривабливому стані і потребує санітарної очистки.  Кожен погодиться з тим, що кладовище є невід’ємною складовою історії кожного села та багатьох родин. Старі кладовища можуть багато розповісти про минуле. Тож кожний цвинтар потребує дбайливого ставлення та охорони. У багатьох народів існує приказка про те, що за ставленням до померлих можна судити про духовність живих. Тобто зовнішній вигляд кладовищ – це моральне обличчя народу.

Приємно, що всі працівники поставилися до роботи сумлінно і відповідально, тому і результат роботи видно, як кажуть, неозброєним оком. Сподіваємося, що цю акцію підтримають всі мешканці Великих Лучок.