Національно-патріотичному вихованню – пріоритетну увагу

Україно, нездоланна наща Мати

Володимира, Богдана і Тараса.

Бог тобі призначив жити,

Бути світові як захист і окраса.

В.Переяславець

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності- віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Школа  для дитини є осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Важливим чинником національно-патріотичного є ознайомлення шкільної молоді з одними із трагічними сторінками історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

Протягом січня-лютого у школі проведено ряд заходів, приурочених пам’ятним сторінкам історії України. Це відзначення Дня соборності України,  Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту, вшанування учасників воєнних дій на території інших держав, День пам’яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні, коли вирішується доля України, молодь, як і колись,  перебуває в перших рядах боротьби. У цій борні нас надихають слова великого Кобзаря: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»..