Стартував ІІ (районний) етап предметних олімпіад

Стартував ІІ (районний) етап предметних олімпіад

Історія проведення олімпіад в Україні нараховує більше сорока років. На початку шістдесятих років минулого століття було започатковано проведення олімпіад з математики, а через кілька років – з фізики. Поступово змагання почали проводитися з усіх базових дисциплін, що вивчаються у загальноосвітніх школах. Сутність місії шкільного олімпіадного руху полягає не стільки у виявленні унікальних талантів (життя саме винесе їх рано чи пізно на гребінь слави), як у мотивації бажання якомога ширшого кола школярів активно долучитись до наукових досягнень сучасності.

9 листопада у нашому районі розпочався ІІ етап олімпіад 2016-2017 н.р. Цього дня до нашої школи з*їхалися переможці  І (шкільного)  етапу олімпіади з історії України – більше 90 учнів 8-11 класів, їх наставники, члени журі.  Відоргкомітетуолімпіади на адресу дітей прозвучали щирі побажання перемоги, оптимізму, віри у власні знання. А далі була клопітка і серйозна робота над вирішенням завдань. Хто ж стане сильнішим – визначить журі. Та головне,  що олімпіада дасть учням змогу перевірити свої знання й уміння в умовах змагання, зіставити їх зі знаннями й уміннями однолітків, а ще сприятиме розвитку їх пізнавальних інтересів, обґрунтованому вибору ними майбутньої професії.