Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін

( 19 Голоси (ів) ) 

Відповідно до наказу відділу освіти Мукачівської РДА від 16 жовтня 2016 року №331 «Про проведення І – ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році» у школі стартував І (шкільний) етап  учнівських олімпіад.

Основними  завданнями  учнівських  олімпіад  з базових і спеціальних    дисциплін є:

  •  стимулювання творчого  самовдосконалення  дітей,   учнівської молоді;
  •  виявлення та  розвиток  обдарованих  учнів  та   надання   їм допомоги  у  виборі  професії,  залучення  їх  до навчання у вищих закладах освіти країни;
  • формування творчого  покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя;
  • підвищення інтересу   до   поглибленого   вивчення   базових, спеціальних  та  фахових  дисциплін,  прищеплення  широким   колам учнівської молоді навичок дослідницької роботи;
  • пропаганда досягнень науки,  техніки та новітніх  технологій, популяризація серед молоді робітничих професій;
  • підвищення рівня  викладання базових,  спеціальних та фахових дисциплін, фахової підготовки учнів;
  • виявлення, поширення   і  впровадження  в  навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання.
  • Переглянути фотоальбом

Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних  дисциплін

http://www.google.com.ua/url?url=http://zakon.rada.gov.ua/go/z0598-98&rct=j&q=&esrc=s&sa=U&ved=0CBMQFjAAahUKEwih8sO-g-LIAhUi7nIKHYdmDxw&usg=AFQjCNHXlmUPZA_7dX8Zf72NmSHMCQxiWA

Графік проведення шкільних олімпіад

Графік проведення І (шкільного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад 

Предмет

Дата проведення

Учасники

Голова журі олімпіади

Українська мова і література

26 жовтня

7-11 класи

Рубіш Н.І.

Історія

26 жовтня

8-11 класи

Фенчак М.В.

Англійська мова

27 жовтня

8-11 класи

Мотринець С.І.

Російська мова , зарубіжна література

27 жовтня

9-11 класи

Габовда С.І.

Правознавство

27 жовтня

9-11 класи

Балог В.І.

Математика

28 жовтня

6-11 класи

Король Т.В.

Фізика

28 жовтня

7-11 класи

Кунак Л.Д.

Астрономія

28 жовтня

10-11 класи

Кунак Л.Д.

Географія

29 жовтня

8-11 класи

Варга А.М.

Біологія

29 жовтня

8-11 класи

Негря С.Д.

Екологія

29 жовтня

10-11 класи

Рубіш Т.М.

Економіка

29 жовтня

9-11 класи

Балог А.В.

Інформатика

30 жовтня

8-11 класи

Стеблак Т.М.

Інформаційні технології

30 жовтня

8-11 класи

Рубіш В.М.

Трудове навчання (технології)

30 жовтня

8-11 класи

Голод Т.П.