Дивовижний світ творів Маргарити Меденці

22 жовтня 2015 року у нашій школі   відбулася творча зустріч із Маргаритою Василівною Меденці – закарпатською  дитячою  письменницею,     журналістом,  дипломантом  конкурсу  «Коронація слова - 2011». Юним читачам вона знайома як автор книг для дітей  “Як ведмідь будував дім”,«Хто в природі – у пригоді», «У крокодила новосілля», "Там, де ельфи п’ють росу",«Марципанові  коржики», «Де лихо безсиле». На захід завітали учні-семикласники, вчителі школи. Учні щиро привітали гостю, читали її поезії, дізналися багато нового з уст самої Маргарити Василівни. Зацікавила школярів розповідь про шкільні роки письменниці. Приємним подарунком для дітей,  учителів та бібліотекарів   стали  книги з автографом автора.Родзинкою зустрічі  стала пісня  «Я пишаюсь рідним краєм"   у виконанні методиста  відділу освіти Мукачівської РДА   Бузиник Мирослави  Михайлівни. У цій теплій атмосфері усі присутні отримали величезну  естетичну насолоду, бо ж долучилися до живого художнього слова. Вчитель української мови та літератури Лукандій Б.Я. та бібліотекар школи Кополовець М.Дм. подякували Маргариті Василівні за її письменницьку працю та побажали міцного здоров’я, щастя і нових творчих злетів.

Зустріч із   Маргаритою  Меденці залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.