14 лютого – День усіх закоханих

Згідно плану роботи методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів 14 лютогопроведена відкрита виховна година у 9-А класі «День Святого Валентина - романтичне свято всіх закоханих»(класний керівник ВолошинВ.І.)Завантажити

Мета заходу: ознайомити дітей з походженням свята всіх закоханих, обрядами, які стосуються весіль в різних країнах світу; розвивати творчий потенціал учнів; виховувати кращі моральні якості людини: повагу один до одного, доброту, співпереживання, гуманізм.

В класі панувала атмосфера свята. Про це свідчили кульки у вигляді сердець, свічки на кожній парті та велике сердечко посередині дошки.

Класний керівник ознайомила дітей з походженням свята, розповіла цікаві легенди, а також ознайомила  з обрядами, які стосуються весіль у різних країнах світу, продемонструвавши презентації.

Учні майстерно читали вірші про кохання різних авторів у супроводі романтичної музики, розіграли сценку, яка називалася «Любовна записка «валентинка».

Під кінець свята учні привітали присутніх вчителів, подарувавши кульки-сердечка та «валентинки».