Відкритий урок з історії України у 8 – А класі

27 листопада в рамках засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних предметів було проведено відкритий урок з історії України у 8 – А класі на тему «Національно-визвольна війна українського народу під проводом Богдана Хмельницького»(1648-1654рр.). Урок проведено у формі історичної конкурсу-вікторини Учні були розділені на 3 команди – козацькі загони, у кожної команди був отаман та писар. Перед ними були поставлені чіткі завдання:  отаман – слідкував за порядком, координував підготовку відповіді на запитання  або вибирав учасника, який  відповіді на запитання. В кінці уроку капітани команди допомагали учителю оцінювати роботу кожного учасника команди. Писар контролював та записував кількість одержаних учнем балів.

Актуальним був підсумок уроку: існування козацької доби не минуло безслідно в історії нашого народу. У ХХІ столітті теж важливі заповіді козаків: не зазіхати на чуже, трудитися, любити свою землю та мову, з повагою та розумінням ставитися до інших народів. Ми теж частина історії України, тому маємо бути гідними громадянами своєї держави і залишити слід по собі добрими та гідними вчинками.