Відкритий урок із всесвітньої історії у 6-В класі на тему «Релігія та культура Давньої Індії»

В рамках засідання методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних предметів було проведено відкритий урок із всесвітньої історії у 6-В класі  на тему «Релігія та культура Давньої Індії»( учитель Лешко Н.Ю.).

Мета уроку - дати  дітям уявлення про особливості розвитку культури та  суспільного ладу Індії; розкрити внесок староіндійської культури в розвиток світової науки і культури; розвивати навички роботи з історичною картою та підручником;  виховувати пошану до історії та культури країн світу.

Урок було проведено у формі подорожі Стародавньою Індією. Диво-подорож супроводжувалася автентичною індійською музикою, прекрасним декламуванням вчителькою уривків із давньоіндійських творів, переглядом слайдів, у процесі чого діти засвоювали нові терміни і  поняття, висловлювали свої враження від побаченого і почутого. Найбільше емоцій викликала зустріч із дівчатами, вбраними у прекрасні сарі із вражаючими прикрасами. Підсумок заняття, проведений у формі вікторини, засвідчив добре засвоєння учнями матеріалу. Урок справив гарне враження на всіх і спонукатиме дітей до глибшого вивчення історії і культури народів світу.