Відкритий урок з української літератури у 6-Б класі

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів у вівторок, 12 листопада, було проведено відкритий урок з української літератури у 6-Б класі на тему «Т.Г.Шевченко. «Іван Підкова». Історична основа поеми, героїчний пафос твору» (учитель Волошин В.І.)  .

Тип уроку – урок засвоєння нових знань і вмінь. Під час заняття  вчителька використовувала такі методи та прийоми навчання, як: літературний диктант, евристична бесіда, «доміно», «мікрофон», робота в групах. Цікаво інсценізували діти епізод із життя українських козаків, а з презентації, яку підготувала Вікторія Іванівна,  довідалися про козацькі походи та звитяжних очільників запорізького війська. Прозвучав на уроці аудіозапис поеми «Іван Підкова»  у виконанні заслуженого артиста України П.Панчука. Разом з учителем діти провели словникову роботу, проаналізували художні особливості твору.

На уроці панувала творча атмосфера. Учні активно працювали, уважно слухали розповіді вчителя та повідомлення однокласників, робили записи в зошити. Мети уроку досягнуто.