Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Статті

Дітей необхідно забезпечити необхідним шкільним приладдям

( 0 Голоси (ів) ) 
 1. Спортивна форма та взуття, змінне взуття
 2. Портфель. (Портфель має бути легким,  зручним  і не дорогим. Узагалі, не варто купувати школяреві щось дороге,  аби потім не шкодувати про несподівано загублену річ. Усередину портфеля обов’язково помістіть «візитну картку» з вашим ім’ям і телефоном – на випадок, якщо портфель загубиться. Подбайте, щоби на портфелі і одязі дитини були світові відбивачі, це необхідно задля безпеки вашого школярика, коли він у сутінках переходитиме проїжджу частину)
 3. Пенал (Пенал краще вибирати невеликий і зручний, щоб дитина в ньому не заблукала. У пеналі  (якщо вчитель не запропонує щось інше) мають бути, дві сині ручки, два прості олівці (зручні олівці із маленькими гумками), точила, гумка і коротка лінійка. Окремо можна покласти пенал із кольоровими олівцями.
 4. Кулькова  ручка (Ручки для письма повинні бути неважкими. Дослідження показали, що  збільшення ваги ручки навіть на один грам стомлює руку, іноді дітям зручніше писати товстими ручками зі спеціальною шорсткою гумкою  за яку  зручніше «вхопитися» пальцями. Досвідчені мами радять купити побільше простої дешевої канцелярії (простих олівців, ручок, точилок  і гумок); щоби не бігти стрімголов за покупкою в неділю увечері)
 5. Лінійка, простий олівець, гумка, точилка
 6. Кольорові олівці
 7. Фломастери
 8. Зошити: в клітинку – 10 штук; в косу лінійку з додатковими лініями – 10 штук (Перш, ніж купувати зошити поговоріть з учителем. Деякі вчителі вважають за краще, щоб у класі панувала одноманітність. Коли ви дізнаєтеся, які  зошити вам потрібні, купіть відразу багато, про  запас. На уроках письма в початкових класах учні зазвичай пишуть у зошитах у тонку лінійку. Коли вони будуть переходити на широку лінійку  – вирішує вчитель)

Створити папку для трудового навчання

 1. Папка
 2. Альбом для малювання (цупкий папір)
 3. Кольоровий картон
 4. Кольоровий папір
 5. Клей-олівець ПВА
 6. Ножиці
 7. Пластилін
 8. Дощечку під пластилін
 9. Стеки до пластиліну
 10. Місцевий природний матеріал
 11. Обгортки для зошитів
 12. Обгортки для підручників

Гуртом буде проводитись закупівля індивідуальних посібників, зошитів з друкованою основою