Загальношкільні батьківські збори

Відповідно до річного плану роботи школи у  неділю, 24 березня, відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним:

1.     Про спільну роботу школи, сім'ї та громадськості з питань навчання і виховання учнівської молоді . – Доповідала директор школи Рубіш Н.І.

2.     Про підсумки навчально-виховного процесу в школі у І семестрі 2012-2013 навчального року та результативність участі учнів школи в предметних олімпіадах та конкурсах. - Доповідала заступник директора школи з НВР Рубіш В.М.

3.     Особистість першокласника в контексті нового Державного стандарту початкової освіти. - Доповідала заступник директора школи з НВР Теличка С.Ю.

4.     Про стан виховної роботи в школі. - Доповідала заступник директора школи з виховної роботи Габовда Н.Е.

5.     Різне.

У роботі зборів взяли участь батьки учнів 1-11 класів, педагогічні працівники школи, сільський голова Андрейко І.Д., секретар Великолучківської сільської ради Волошин Л.Я.

З кожного питання були прийняті відповідні рішення