Новини школи
Бал у Королівстві Ввічливості
12 лютого відповідно до плану роботи шкільного методичного об’єднання класних керівників 1-4 класів Рубіш Н.М.(класний керівник 1-Б класу) провела відкрите виховне заняття «Бал у Королівсті Ввічливості». У святково прибраному класі, з чудовими декораціями зібралися гості та учасники свята.
На казковий бал усіх запросив Король, Королева та 5 їх доньок-принцес (Вихованість, Доброзичливість, Щирість, Усмішка, Скромність). Про початок балу оголосив Міністр Культури і запросив усіх та вальс. Першокласниці кружляли в бальних платтях, а хлопці були справжніми галантними кавалерами. На свято запросили і казкових героїв: Червону Шапочку з Вовчиком-братиком та Лисичку-Сестричку із Зайчиком-Пострибайчиком.
Правда, Бешкетники хотіли кілька разів зіпсувати всім свято, але їм це не вдалося.
На святі звучали пісні: «Добрий день!», «Сонечко», «Ключики-слова», «Про школу», розігрувалися сценки, проведено гру «Ввічливі слова».
Методист ДНЗ «Колосок» Рапинець О.В та вихователь Балог О.Ю., яких першокласники запросили на свято, були в захваті від своїх колишніх вихованців.
На завершення свята всі діти одержали на згадку кольорові кульки з чарівними словами, що прикрашали Поляну Ввічливості.
З матеріалами виховного заходу можна ознайомитися в категорії Вчителям (На допомогу вчителю)




