Відкритий урок з фізичної культури в 6-А класі

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів фізичного виховання учитель Лешко Олена Михайлівна провела відкритий урок з  фізичної  культури в 6-А класі з елементами баскетболу.

Тема уроку: «Ведення м’яча, передачі в зустрічній колоні». Раціонально, вдумливо й дидактично грамотно визначені завдання уроку, які чітко випливають зі змісту навчального матеріалу, відповідають віковим особливостям учнів класу. Зміст уроку відповідав розвитку специфічного сприйняття - відчуття м’яча”, відчуття часу”, відчуття простору”, відчуття партнера”; розвитку уваги, мислення і пам’яті, розвитку фізичних, моральних та вольових якостей, інтелектуальних здібностей, почуття дружби, колективізму, дисциплінованості; формуванню організаторських можливостей.

На уроці реалізовані принципи усвідомленості, активності та самостійності, принцип розвиваючого, виховуючого навчання.  Вчителька намагалась донести до учнів розуміння того, що навчитись грати в баскетбол не означає лише володіти окремими технічними прийомами. Необхідно, щоб усі члени обох команд мали належний рівень фізичної та технічної підготовки, володіли навичками групової та командної взаємодії. Адже баскетбол – це командна спортивна гра, де виграє чи програє вся команда, тому як би добре не грав окремий гравець, коли команда програла, то програв і він. І навпаки, як би погано учень не грав, коли команда виграла, то виграв і він. Щоб підвищити інтерес до вивчення прийомів гри, вчителька передбачила цікаві ігрові ситуації – естафети з м’ячами.

Взагалі, враження від уроку позитивне. Урок характеризується високою  емоційністю,  зацікавленістю учнів. Всі завдання уроку розв’язані у достатній мірі.

переглянути фотоальбом