Відкритий урок з української літератури у 5-Г класі

Краще пташці на зеленій гілці,

ніж в золотій клітці.

Народне прислів’я

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів учитель української мови та літератури Волошин Є.Ю. провела відкритий урок з української літератури у 5-Г класі на тему «Антін Лотоцький. «Михайло-семиліток» Добро і зло у творі».  До уроку готувалися групи літературознавців, істориків та мистецтвознавців. Діти підготували цікаві розповіді про київських князів, відомі архітектурні  та літературні пам’ятки часів Київської Русі (розповіді учнів супроводжувалися ілюстрацією дитячих малюнків та слайдів). Рольова гра, в якій брав участь сам Михайлик-семиліток, особливо сподобалася дітям: вони поспілкувалися з гостем, розпитали про його життя. Захоплено читали діти уривки з твору, намагаючись за допомогою засобів виразного читання передати його настрій. Логічним висновком уроку стала думка, що добро – найвища людська чеснота, воно сильніше за будь-які злі прояви.