В гостях у Мельпомени

Напередодні Шевченківських днів, 28 лютого 2013 року, учні нашої школи долучилися до Кобзаревого слова, переглянувши постановку Ужгородського  драматичного театру «Наймичка».У заліМукачівського Будинку культури буловелелюдно.  Вистава зацікавила юних глядачів, сприймалася дуже добре, бо в ній відтворено українськийнаціональний колорит, створено цікаві образи.Гра акторів була на високому рівні, вони вдало втілили на сцені все, що хотів сказати автор. Дев'ятикласники подякували акторам гучними та щирими оплесками. Після спектаклю учні прогулялися містом, ознайомилися з історичними пам'ятками. Додому школярі поверталися лише із позитивними враженнями. А це є свідченням того, що такі заходи  потрібні і цікаві для дітей.