Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

Vivat, юні академіки!

( 0 Голоси (ів) ) 

11 січня на базі нашої школи пройшов конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт учнів - членів Мукачівської районної філії Закарпатського територіального відділення Малої академії наук. Юні дослідники, що взяли в ній участь, мали гарну можливість представити результати власної наукової діяльності, отримати цінні рекомендації та настанови від авторитетного журі, набути неоціненного досвіду і знайти нових друзів-однодумців.

Свої перші наукові дослідження презентували і учні нашої школи:

Герцак Ніколета (9-Г) - «Магічна сила колискових пісень» (керівник Юрченко Н.І.),

Голод Юрій (10-А) - «Комп*ютерна графіка» ( керівник Овчаренко С.Б.),

Діброва Діана (11-Б) - «Авторські афоризми Ліни Костенко» (керівник Ковач З.В.),

Кабацій Габріелла-Наталія (9-Г) - «Основні мотиви творчості поета і прозаїка Ярослава Іваня» (керівник Лукандій Б.Я.),

Кулібаба Олександра (8-Б) - «Сучасна періодика для дітей в Україні» ( керівник Ржевська С.О.),

Стеблак Каріна (11-Б) - «Дослідження різноманітності складу лікарських рослин своєї місцевості та причин їх знищення» (керівник Рубіш Т.М.).

 Захист науково-дослідницьких робіт є одним з найважливіших та найвідповідальніших етапів змагання. Він дає змогу виявити рівень самостійності дослідження та особистий внесок у нього автора, глибину володіння учнем матеріалом і вміння аргументувати власну точку зору.

Як і завжди, цьогорічний захист у нашій філії пройшов на високому організаційно-методичному та науковому рівні. Це стало можливим завдяки авторитетному та компетентному журі, до складу якого увійшли працівники відділу освіти Мукачівської РДА, керівники творчих груп вчителів району. На належному фаховому рівні ними було здійснено попереднє рецензування учнівських робіт. Члени журі суворо стежили за дотриманням регламенту і норм наукової етики, задавали тон справжньої наукової дискусії, висловлювали цінні поради й настанови юним дослідникам, об’єктивно та неупереджено оцінювали представлені роботи і визначали переможців.

Ми пишаємося тим, що двоє наших юних академіків – Кабацій Габріелла-Наталія та Стеблак Каріна – вибороли перші місця у своїх номінаціях і захищатимуть честь Мукачівського району на обласному конкурсі. Бажаємо їм успіху!