Спортивне свято

«Здорове тіло – завжди в русі !»  Під цим гаслом в нашій школі проходять уроки фізкультури та спортивно-масові змагання. Цього року в нас започатковано традицію спортивних зустрічей між збірними командами учнів та вчителів школи.

Під керівництвом вчителів фізкультури  Балко Т.В., Луканинець М.Ф., Лешко О.М.  з нагоди свята Святого Миколая у  спортивному залі школи було проведено змагання  « Олімпійська надія».

У змаганні взяли участь дві команди: «Блискавка» та  «Невгамовні». Учасниками «Блискавки» були учні 6-А клусу та вчителі: Гунтинович О.В., Коваль С.Й., Голод Т.М., Севч Н.В., Балог М.Ю, Лендел М.І., Варга С.І., Голод Т.М., Паллаг М.В., Рубіш В.М., а до складу команди  «Невгамовні» ввійшли учні 6-Б класу та вчителі: Габовда І.І., Козар Н.І., Вагерич С.І., Габовда Н.Ю., Кополовець О.В., Чоп Е.І., Качур Т.І., Фенчак М.В. та Теличка С.Ю.

До складу журі ввійшли вчитель фізкультури Балог Л.І., вчитель інформатики Стеблак Т.М., вчитель історії Балог В.І., шкільна медсестра Лазорка Н.М.

Градус емоцій був зворотнім до показників температури за вікном: що холодніше було за вікном надворі, то гарячіше вирували пристрасті. Повiрте, емоцiї та адреналiн зашкалювали!!!