Свято здоров’я у групі продовженого дня

Відповідно до плану роботи шкільного методичного об’єднання вихователів ГПД було проведено відкрите виховне заняття «Здоров’я – найбільший скарб» (вихователь ГПД Панкулич Світлана Юріївна)

Мета заняття: пропагувати здоровий спосіб життя; формувати негативне ставлення до шкідливих звичок; розвивати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я та інших людей.

На свято до учнів завітали Королева Валеологія, Санітарія, Гігієна, Мийдодір, Режим, Інфекція, Бруднуля, лікар Айболить, Королева Здоров’я, Принцеси Харчування, Чемність, Чистота. Вони розповіли дітям про те, як вберегтися від інфекційних захворювань, зокрема ОРЗ, грипу, ангіни в осінньо – зимовий період, а також хвороби Боткіна, дизентерії та ін..

Санітарія та Гігієна присоромили Бруднулю, Мийдодир допоміг йому чистенько вимити обличчя, руки, а Карієс із соромом втік від зубної пасти та щітки.

Лікар Айболить розповів дітям про шкоду куріння, а також про те, як важливо дотримуватися режиму дня та правил здорового харчування. На занятті прозвучали пісні «Чарівний вагон», «Щоб здоровими нам буть», «Всі будьте здорові», а в кінці всі закружляли у таночку.

Цікаво було підведено підсумки заняття – діти проглянули медіапрезентацію «Здоровим будь!», героями якої були вони самі. З матеріалами до уроку можна ознайомитися в категорії Вчителям (На допомогу вчителю)