Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Новини школи

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

( 0 Голоси (ів) ) 

1 грудня увесь світ відзначав день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.  Його було започатковано з 1988 року після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
Як повідомило Мукачево.net, за 10 місяців 2012 року в Закарпатській області зареєстровано 68 нових випадків інфікування ВІЛ.  Діагноз СНІД  встановлено 27 особам. Станом на 01 листопада 2012 року на диспансерному обліку перебувають 278 ВІЛ-інфікованих осіб, із них 35 – хворі на СНІД. Дітей, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, – 30, в т.ч. у 25 дітей діагноз ВІЛ-інфекції в стадії підтвердження, іншим 5 встановлено діагноз СНІД.

У зв’язку з цим питання просвітницької роботи набуває особливої актуальності. У нашому навчальному закладі значну просвітницьку роботу проводять учасники Школи сприяння здоровому способу життя в рамках просвітницької програми «Рівний – рівному» ( керівник – учитель біології Рубіш Т.М.): це і випуск валеологічних листівок, організація виставок плакатів та науково-популярної літератури відповідної тематики, проведення тренінгів тощо. Розмову зі старшокласниками провела і  лікар-педіатр дільничної лікарні с.В.Лучки Клованич Ганна Юріївна.  У ході розмови йшлося про людей, які хворіють на СНІД, проблеми в подоланні недуги, лікування ВІЛ-інфікованих, формування толерантного ставлення суспільства до таких людей, а також про те, як уберегтися від інфікування.