Відкритий урок з історії стародавнього світу

( 1 Голос )

22 листопада  у 6-Б класі вчитель Севч Н. В. провела відкритий урок з історії стародавнього світу на тему  «Подорожуючи державами Передньої Азії». Метою уроку було узагальнення вивченого матеріалу розділу «Передня Азія». На уроці учні здійснили уявну подорож у часі періоду з ІІІ тис. до н. е. по ІІІ ст.. до н. е. державами Месопотамії, Сирії, Ассирії, Фінікії, Ізраїльсько-Іудейським царством та Перською державою. Подорожуючи стародавніми містами-державами вони згадали і про закони Хаммурапі, і про ассирійську армію часів Тіглатпаласара ІІІ, відтворили події однієї із біблійних притч про мудрого царя Соломона, відвідали загадкову Ніневію та могутній Вавилон. Разом із Дарієм ІІІ заглянули і на територію сучасної України, яка в той час називалася «Велика Скіфія». Усіх присутніх зачарували своєю красою та величчю Висячі сади Семіраміди – одне із семи чудес світу. Великою допомогою для вчителя стали засоби ІКТ, які дали змогу продемонструвати презентацію до уроку. Учні показали свої вміння розгадуючи кросворд по темі та виконуючи різні тестові завдання. З матеріалами відкритого уроку можна ознайомитися в категорії Вчителям (На допомогу вчителю).