Відкритий виховний захід в учнів-ромів 4-Г класу на тему "У дружнім колі"

•                                                                               Усе, що є найкраще у дитини:

її талант, культура, доброта -

від тата й мами йде, і від родини!

Незаперечна істина свята!

Під таким девізом 20 листопада було проведено родинне свято «У дружнім колі»  для батьків та учнів 4-Г, де навчаються діти - роми (класний керівник Балог Мар’яна Юріївна)

Мета заходу  – формувати у дітей почуття людяності, відповідальності за свої вчинки, відданості своїй справі; розширювати та поглиблювати поняття про моральну поведінку, прищеплювати любов і повагу до родинних цінностей, виховувати шанобливе ставлення  до батьків, сприяти соціалізації дітей-ромів у суспільстві.

У святково прибраному залі зібралися учні, вчителі, батьки дітей. Линули  хвилюючі слова про родину, маму і тата, любов до рідної землі, а пісні у виконанні дітей ( «Молитва за маму»,  «Усмішка»,  «Люблю я Україну», «Моя школа»  та ін.) схвилювали серця всіх присутніх. На екран проектувалися фото про шкільне життя 4-Г, родинні світлини, що викликало особливе захоплення гостей.

Лакатош Микола, пастор церкви, та батьки щиро дякували дирекції школи, учителям, що працюють з  їх діточками, за  благородну щоденну працю.  А на закінчення свята всі діти за свої старання одержали солодкі подарунки.

переглянути фотоальбом