Відкритий урок з української літератури

15 листопада у 9-Г класі  вчитель Лукандій Б. Я. провела відкритий урок «Пізнаєш істину – ввійде у кров твою сонце».  Це був підсумковий урок за творчістю Григорія Сковороди. Учні згадали відомості про життя філософа та письменника, аналізували його твори, декламували поезії напам’ять, удосконалили вивчене з теорії літератури. Великою допомогою для вчителя стали засоби ІКТ, які дали змогу продемонструвати презентацію до уроку. Свої акторські здібності розкрив Левдер Михайло, який був у ролі Григорія Сковороди. Мов справжні артисти, грали Драга Василь (спудей) та Кабацій Наталія (кохана філософа). Усіх присутніх зачарувала своїм співом Герцак Ніколетта, яка виконувала акапельно «Всякому городу нрав і права». Учні показали своє вміння логічно мислити, грамотно висловлювати власні думки. Такі уроки, без сумніву, виховують в учнів любов до художньої літератури, повагу до її творців. З матеріалами відкритого уроку можна ознайомитися в категорії Вчителям (На допомогу вчителю).