Останній дзвоник 2020

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сьогоднішній день особливий для нас усіх, адже це останній день 2019-2020 навчального року. Сумно, звичайно, що закінчується він нашим перебуванням на карантині. Але все колись минає, хвороба відступить, і ми звично зустрінемося з вами у шкільних класах!

Перш за все хочу подякувати батькам за розуміння, співпрацю, допомогу та підтримку у цей непростий час, нашим дітям – за витримку, енергію і стійкість. Спільними зусиллями все надолужимо і вивчимо.

Щире спасибіколегам-вчителямта технічному персоналу школи за роботу, бо випробування карантином було дуже серйозним.

А сьогодні  сердечно вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника-2020 і  зичимо нових звершень, успіхів уже в новому навчальному році! Випускникам – успішного складання ЗНО та вступу до омріяного ВНЗ. Веселих літніх канікул та міцного здоров'я!