Новини школи
У нас канікули
( 7 Голоси (ів) )
Весняні канікули, які заплановані в нашій школі з 23 по 29 березня, будуть проведені в умовах карантину. Як зазначила заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною.
Отже, з 23 березня учні йдуть на канікули, а вчителі мають час для самоосвіти.
Будьмо здорові! І все буде добре!




