День Цивільного захисту в школі

Відповідно до плану роботи школи, на виконання наказу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА №110 від 04 квітня 2019 року для забезпечення високої організованості, якісного навчально-тренувального проведення заходів цивільного захисту в школі, як підсумок навчання учнів та працівників, на якому були закріплені отримані теоретичні знання та відпрацьовані практичні дії з особистої безпеки та захисту від наслідків можливих в нашій місцевості надзвичайних ситуацій6 травня у школі було проведено День цивільного захисту під девізом «Врятуй себе, захисти інших, допоможи кожному!»

Проведенню Дня цивільного захисту передувала інструктивно-методична наради з працівниками закладу, засідання штабу ЦЗ школи з метою узгодження дій всіх учасників навчально-виховного процесу під час проведення навчань. І хоч локації проведення змагань і конкурсів довелося перенести до класних приміщень, спортивного та актового залів (свою корекцію зробив проливний дощ), всі заходи пройшли злагоджено за активної участі дітей та педагогів. З метою практичної перевірки  здатності учнів діяти за сигналом «Увага всім!» було проведено навчальну тривогу та евакуацію учнів школи та персоналу за ввідною «пожежна тривога». Після оголошення тривоги останній клас прибув у місце збору  на площу перед школоюза 3 хв.10сек. Всі працівники та учні  правильно зорієнтувалися при евакуації , залишаючи навчальні приміщення та  обираючи аварійний вихід.

Насичений найрізноманітнішими заходами, корисний, пізнавальний, злагоджений і такий необхідний для дітей День цивільного захисту у школі пройшов на високому рівні.