Цивільному захисту – особливу увагу

7 травня  2018 року у нашій школі пройшов День Цивільного захисту.

День цивільного захисту  - це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих і пожеж.

Розпочався День цивільного захисту урочистою лінійкою, на якій було поставлено завдання перед учнями школи: вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя;удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій; практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів індивідуального захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу; формування  і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту; виховання  впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.

У рамках Дня Цивільного захисту населення в школі було проведено ряд заходів.Проведена робота сприяла вдосконаленню учнями та персоналом школи теоретичних знань і практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій; дотриманню та розвитку в учнів високих морально-психологічних якостей та попередженню випадків травмувань.