Найерудованіший четвертокласник

19 квітня 2018 року у нашій школі проведено гру «Найерудованіший четвертокласник». Мета: сприяти формуванню та розвитку в учнів інтелектуального й духовного потенціалу, створити максимально сприятливі умови для розумового, морального та фізичного розвитку обдарованих дітей, стимулювати творчу діяльність учнів.

Цілий рік діти готувалися до конкурсу, адже інтелектуальні ігри вчать багатьом речам: вдумливості, рішучості, умінню швидко приймати рішення і при цьому не помилятися.У трьох етапах конкурсу учні показали свою обізнаність з різних галузей знань, швидко відповівши на поставленні запитання. Свою кмітливість і почуття гумору продемонстрували юні ерудити, відповідаючи на жартівливі загадки-запитання

Переможцем стала учениця 4-Б класу Кенес Мирослава (учитель Драга О.І.), ІІ місце посів учень 4-А класу Порохнавець Михайло (учитель Панкулич С.Ю.), ІІІ місце – учениця 4-Б класу Половко Анастасія  (учитель Бубряк Л.П.). Бажаємо всім великої наснаги, успіхів у здобутті нових знань і неодмінно ставати переможцями у майбутньому.