Творчий вчитель – творчий учень

Класний керівник творить найбільше
багатство суcпільства - Людину...
В.О. Сухомлинський

Класний керівник- стрижень виховного процесу. Це нитка, яка зв’язує в одне ціле дитину, учителя-предметника, батьків, громадськість. Класний керівник - універсальна особистість. Це і вихователь, і психолог, і соціальний педагог, і педагог-організатор. Він повинен мати мудрість учителя, відповідальність старшого товариша, доброту матері, строгість батька.

Для учня в школі немає ближчої людини, ніж класний керівник. Від нього залежить ступінь сформованості дитячого колективу. Уміння згуртувати навколо себе дітей - великий дар і велика робота. Уміння захопити, повести, відкрити світ-неоціненний скарб справжнього педагога. Захоплення вчителя стає захопленням учнів. Інколи риси характеру класного керівника переходять у характер вихованців. Адже байдужість породжує байдужість. І лише вогонь породжує вогонь!

Школа –це передусім простір життя дитини. І тому важливо вибудовувати виховний простір так, щоб він сприяв гармонізації відносин між дітьми і вчителями, школою і родиною.

Класний керівник має бути яскравою, інтелігентною, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, прагнути до постійного вдосконалення, духовного зростання, а ще – уміти прищепити всі ці прекрасні риси своїм вихованцям.

Ряд заходів, що проведені в школі, засвідчили, що класні керівники невтомно працюють зі своїми колективами, прагнучи зробити дозвілля вихованців різнобарвним, цікавим, таким, яке спряло б всебічному розвитку дитячої особистості.

Назва заходу

Клас

«У світі професій»

8-Б

Росоха А.Д.

«Дивоколо українського віночка»

Лендел М.І.

«Мандруючи стежками казок»

Лендел М.І.

«Хліб – усьому голова»

4-А

Панкулич С.І.

Переглянути в фотогалереї

«Вогонь – друг, вогонь – ворог»

Рубіш Н.М.

Переглянути в фотогалереї

«Здоров’я – найдорожчий скарб»

Рубіш Н.М.

Переглянути в фотогалереї

«Рідну матусю зі святом вітаю!»

1-А

Васильєва А.О.