Великолучківська

загальноосвітня школа I-III ступенів

Авторизація

Теги

    

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Новини школи

Слава Україні! – Героям слава!

( 10 Голоси (ів) ) 

Указом Президента України 20 лютого відзначається в нашій державі як День Героїв Небесної Сотні. В цей день ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, та вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини, європейське майбутнє України. Подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди залишаться у пам’яті і нинішнього, і прийдешніх поколінь, як героїчна самопожертва за єдність і незалежність України.

20 лютого 2018 року в нашій школі відбулися меморіальні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні, а саме: єдина виховна годна «Герої нашого часу»,тематична виставка та огляд літератури в бібліотеці, присвячені подіям в Україні у листопаді 2013 року – лютому 2014 року. Також учні поклали квіти до пам’ятного знаку «Патріотам України» в центрі Великих Лучок та хвилиною мовчання вшанували подвиг громадян, які віддали своє життя за перемогу правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє нашого народу.

Небесна Cотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися справедливості.

Помолімося усі разом за тих, хто в найкритичніший момент не відступив і пожертвував власним життям заради кращого життя народу України. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити у наших серцях. Слава Україні!