Абітурієнтам на замітку

6 лютого 2018 року в Мукачівському державному університеті пройшов «круглий стіл» «Адаптація вищої освіти в європейський простір». Мета заходу – обговорення особливостей здобуття вищої освіти, що дають можливість поєднати освіту в Україні та вузах-партнерах за кордоном. У ньому взяли участь випускники загальноосвітніх навчальних закладів м.Мукачева і Мукачівського району, керівники шкіл, батьки, студенти.  З вітальними словами  до присутніх звернулися ректор унівеситету Щербан Т.Д. та начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету м.Мукачева Крішинець-Андялоші К.О.  У своїх виступах кординатор проекту «Подвійний диплом» Реслер М.В. та головний координар проекту  «Міжнародна семестрова  академічна  мобільність» Смочко Н.М.  розповіли про те, що студенти Мукачівського державного університету показують відмінні знання за кордоном та мають змогу отримати подвійний диплом.

Сопотською Вищою школою (м. Сопот Польща) та Мукачівським державним університетом пропонується система паралельного навчання, в ході якого українські студенти за безпосередньої участі польського вузу зможуть оволодіти однією або декількома спеціальностями ступеня "бакалавр" та ступеня "магістр", а після закінчення отримати український та європейський дипломи.

Набуті навички під час навчання дозволяють випускникам обіймати посади бухгалтера, економіста-аналітика, аудитора, економіста з фінансової роботи, державного службовця в органах фіксальної служби, фінансової інспекції, державного казначейства, фахівця в системі соціальних органів і т.д.

Під час  зустрічі студенти МДУ розповіли присутнім про те, як проходило їхнє навчання у Польщі.

Відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Медвідь Л.І. інформувала присутніх про переваги та недоліки здобуття освіти у Європі.

Після виступів присутні мали змогу задати питання, які стосуються здобуття вищої освіти, і одержали вичерпні відповіді від організаторів заходу.

Більше інформації для абітурієтів - http://msu.edu.ua/uk/

Переглянути в фотогалереї