Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

28 листопада у школі в рамках проведення чергового засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів відбувся відкритий урок з української мови у 4-А класі (учитель Панкулич С.Ю.) на тему «Чергування голосних у коренях іменників жіночого та чоловічого роду в однині» ( урок засвоєння нових знань) Раціонально й дидактично грамотно Світлана Юріївна визначила основну мету уроку, яка відповідала віковим особливостям учнів та несла в собі інформацію про кінцевий результат уроку. Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та змісту поставлених завдань. Урок унаочнено і проведено з використанням ІКТ, використано різні форми, методи та види роботи, а саме: робота з перфокартами, самостійна робота, робота в групах; проведено каліграфічну хвилинку, розподільний диктант, вибіркове письмо, завдання творчого характеру, хвилинку-цікавинку та роботу у зошитах і біля дошки. З метою запобігання перевантаження учнів проведено фізкультхвилинку під музичний супровід, а також використано на уроці гру «Незакінчене речення» як один із найефективніших способів засвоєння учнями нового матеріалу. Урок проведено у хорошому темпі, відчувався тісний зв'язок учителя та учнів, Учителька разом з учнями підвела підсумки заняття і об'єктивно оцінила їх у кінці уроку. Мети уроку досягнуто.