9 листопада – День української писемності і мови

Сьогодні у нашій школі  відбулася низка заходів, присвячених Дню української писемності та мови: учнівський лекторій «Мова наша – серце наша» (керівник Волошин Є.Ю.), години спілкування (класні керівники Козар Н.І., Коваль С.Й.), під час яких учні дізналися про історію свята, про життя Нестора-літописця та про сучасний стан української мови, підготовлено  спецвипуск шкільної газети «Імпульс», присвячений цій даті.

Окрім того, у шкільній бібліотеці (Кополовець М.Д., Плесканка О.М.) було організовано тематичну виставку художньої літератури та газетно - журнальних публікацій, присвячену Дню української писемності та мови. У кабінеті  літератури рідного краю під керівництвом учителя Лукандій Б.Я. проведено конкурс читців «Мова моя калинова». Шкільне фойє прикрасили тематичні газети під девізом «І першим було слово…». Для малят вчителі 1-4 класів та вихователі ГПД провели цікаві мовознавчі вікторини.

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури учні та вчителі долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Також у день свята стартував І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, до участі в якому залучено учнів 3-11 класів (відповідальні Глагола М.Ю., Гунтинович О.В.).