21 листопада – День Гідності і Свободи

Я буду благати

За тебе , Вкраїно, за тебе, свободо,

за долю пресвітлу вкраїнському роду!

Я вірю: Всевишній і Діва Марія

Почують молитву, молитву надії…

Сьогодні події в Україні привертають увагу всіх ЗМІ, державних діячів, світових лідерів і звичайних людей. Але все почалося не сьогодні. Минуло два роки  з того моменту, як в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади. Майдан став випробуванням на цінність особистості  людини, виміром людськості та гідності.

«Ми – не раби, і ніколи ними не будемо. Ми з гідністю маємо нести нашу культуру та традицію. Нас не можна вбивати, обкрадати та обманювати. Ми – єдина нація. Наш шлях – до європейських цінностей», – такі основні гасла Революції Гідності. У горнилі повстання загинули вони – герої, яких народила революція Майдану. Сьогодні також ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні.

Начесть відзначення Дня Гідності та Свободи у Великолучківській ЗОШ І – ІІІ ступенівбуло проведено ряд заходів:

- У 1-4класах  - уроки мужності за загальною темою «Пишаємось тобою, Україно!»;

- у 5-11 класах - уроки мужності за загальною темою «Вибрати не можна тільки Батьківщину!»

- шкільні бібліотекарі Кополовець М.Д. та Плесканко О.М.  підготували літературну експозицію «А сотня відлетіла в небеса»;

- для учнів 8-9 класів було проведено літературно-музичну композицію «Україна – країна гідності і свободи» (вчителі Лешко Н.Ю., Варга С.І.)