ПАРТНЕРСТВО ЗАРАДИ ДІТЕЙ

Сім'я — джерело, водами якого
живиться повноводна річка нашої держави.

В. Сухомлинський

25 березня 2016 року у школі відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним:

1. Роль сімейного виховання у питанні становлення особистості дитини.

2. Про порядок закінчення 2015-2016 н.р.

2. Різне.

Батьки й педагоги - дві наймогутніші сили у становленні особистості кожної дитини, роль яких неможливо перебільшити. Саме тому робота з батьками є одним  з головних напрямків виховної роботи в школі.

У своєму виступі директор школи  Рубіш Н.І. відзначила, що сім'я  вважається головним чинником і умовою розвитку і виховання дитини, бо саме тут формуються перші навички та вміння у всіх видах діяльності, початкові критерії оцінки добра і зла, істини, краси. Сім'я зі школою створює той найважливіший комплекс факторів, який визначає виховання талановитої, щасливої дитини.

Також батьки ознайомилися з нормативною документацією щодо закінчення навчального року, проведення ДПА та участі випускників школи у ЗНО.

Було проведено аналіз навчально-виховної роботи у школі, результатів моніторингів навчальних досягнень учнів, а також творчих здобутків наших вихованців в олімпіадах, Малій академії наук та мистецьких конкурсах.

У роботі зборів взяв участь сільський голова Великих Лучок Чоп Я.І.